Loading color scheme

Trenéři

Atletika
Jan Škrabal (Vendula Hluchá)
Vladimír Lindovský (Katrin Brzyszkowská)
Augustin Šulc (Simona Vrzalová, Michal Stanovský)
Vladimír Černý (Martin Kováčech, Jakub Zemaník, Aneta Chlebiková)
Jana Gellnarová (Barbora Malíková, Tadeáš Formánek)
Jaroslav Vlček (Zdeněk Stromšík)
Stanislav Sajdok  (Bára Sajdoková)
Zbyněk Tesař a Jan Veleba (Vojtěch Kolarčík)
Aeta Inochovská (Vojtěch Konečný, Radim Běleš, Miroslava Obrová)
Kamil Lubojacký (Karolína Sasynová)
Iva Tlapáková (Tomáš Grulich)
Taťána Netoličková (Jana Slaninová)
Pavel Kukla (Pavla Kuklová)
Stanislav Šuška (Ivana Koktavá)

Stolní tenis
Kamil Koutný (Radim Bako, Gabriela Štěpánová, Ivan Karabec, Daniel Horut, Klára Hrabicová)
Zbyněk Bajger (Tomáš Martinko, František Onderka, Adama Štalzer)
Tomáš Demek (Šimon Bělík)

Sportovní gymnastika
Erich Szlauer (Radomír Sliž)

Plavání
Libor Kohut (Roman Procházka)

Zápas
Milan Hemza (Vojtěch Kopřiva, David Piskoř)
Marcel Morbitzer (Anna Michalcová)

Vzpírání
Brzoska František (František Polák, Ludvík Matik)
Khek Pavel (Vendula Šafratová)

Lukostřelba
Miroslava Kulhavá (Markéta Sidková)
David Jaroch  (Klára Grapová, Aneta Venhudová, Boris Vojnar)

Skoky na lyžích
Zdeněk Žídek (Benedikt Holub, Radek Selcer)
Jaroslav Sakala (Petr Vaverka, Klára Ulrichová)

Box
Frohlich Dalibor (Miroslav Gorol, Erik Suchý, Natálie Poledníková, Klára Poledníková)
Miroslav Toráč (Kevin Godla)
František Šrubař (Dominik Gloser)
Roman Nevrla (Daniel Mikušťák)
Patrik Horváth (Robin Tokár)
Jaroslav Kubíček (David Polák)

Badmington
Martin Růžička (Marie Růžičková)
Jiří Halfar (Lucie Metzová)
Petr Rzeplinski (Matěj Rzeplinski)
Jean Coppenolle (Talluah Coppennolle)

Střelba
Květoslav Tomeček (Sára Karasová)
Marcela Konigová (Kryštof Krsek)
Martina Fialová (Jan Vildomec)

Šerm
Stanislav Duraj (Viktorie Matraszek)
Ivo Borna (Eva Havránková)

Jachting
Zdeněk Dybal (Zdeněk Dybal)

Snowboarding
Tomáš Kolesa (Zbyněk Žák, Klára Skřipská)

Moderní pětiboj
Ivo Konvička (Marek Grycz)

Sportovní lezení
Martina Janošová (Markéta Janošová)
Marcel Janoš (Markéta Janošová)

Alpské lyžování
Sebastian Bialobrzycki (Michal Staszowski)

Krasobruslení
Evžen Milčinský (Klára Štěpánová)
Vladimíra Milčinská (Klára Štěpánová)

Squash
Jan Mutina (Viktor Byrtus)

Judo
Dušan Koza (Kristýna Polášková)